Abazhur kripe natyrale nga malet e Himalajave në formën e zemrës

In stock

Një dhuratë unike, ekologjike, e shëndetshme dhe e personalizuar sipas dëshirës…
Abazhur natyral i përbërë nga kripa e Himalajës…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Abazhuri përveç pamjes fantastike që i jep ambientin ka edhe benefite tjera shëndetësore si :
-Thith lagështirën
-Pastron ajrin
-Redukton simptomat e alergjisë dhe astmës
-Përmirëson fjetjen
-Ndihmon në pastrimin e rrugëve të frymëmarrjes
-Krijon një ambient relaxues
➡️Përmasat 18x15x9cm,
➡️Pesha 2-3 Kg
➡️Materiali: Gur kripe Himalaje
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Abazhuri është nga kripa natyrale e nxjerrur nga malet e Himalajes.
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimet që dëshironi…
Përmasat janë 18x15x9cm, pesha 2-3 Kg
Përveç ndriçimit, dhe pamjes relaksuese abazhuri ka edhe efekte pozitive në shëndet.
-Thith lagështirën
-Pastron ajrin
-Redukton simptomat e alergjisë dhe astmës
-Përmirëson fjetjen
-Ndihmon në pastrimin e rrugëve të frymëmarrjes
-Krijon një ambient relaxues

Additional information

Dimensions 18 × 15 × 9 cm
Be the first to review “Abazhur kripe natyrale nga malet e Himalajave në formën e zemrës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore