Abazhur plexiglass

In stock

Abazhur me plexiglass me 12 ngjyra të ndryshme i personalizuar sipas dëshirës tuaj…
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: plexiglass dhe pvc
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: bazamenti 9.5×9.5x4cm plexiglassi afërsisht 15x20cm (në varësi të dizenjos)
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Abazhuri përbëhet nga bazamenti i pvc dhe plexiglassi.
Bazamenti ka dritën LED, e cila është me fish USB Micro dhe 4 bateri (Opsionale),
ajo ka 12 ngjyra të ndryshme të cilat komandohen me telekomandë, përmasat janë 9.5×9.5×4
Plexiglassi është 3mm trashësi, përmasa afërsisht 15x20cm (në varësi të dizenjos).
Ai prihet dhe gdhëndet me lazer sipas dëshirës suaj.

Additional information

Dimensions 30 × 10 × 10 cm
Be the first to review “Abazhur plexiglass”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore