Abazhur në formën e hënës

In stock

Abazhuri në formë hëne me plot 12 ngjyra që ndryshohen me anë të telekomandës.
Personalizohet sipas dëshirës tuaj…
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: lithophane
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 18x18cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Abazhuri është i printuar 3D në formën e hënës.
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer me shprehjet dhe logot që dëshironi.
Ka ndriçim LED me bateri të karikueshme me 12 ngjyra bazë , të cilat ndrohen me telekomandë.
Materiali është lithophane (plastik) dhe përmasat janë 18x18x18cm.

Additional information

Dimensions 18 × 18 × 18 cm
Be the first to review “Abazhur në formën e hënës”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore