Abazhur në formën e librit me kopertinë lëkurë

In stock

Abazhuri në formë libri me 6 ngjyra.
Personalizohet sipas dëshirës tuaj…
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Lëkurë dhe letër
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 13x8x2cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Abazhuri është në formën e librit me kopertinë lëkurë
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer në kopertinë me shprehjet dhe logot që dëshironi .
Ka ndriçim LED me bateri të karikueshme me 6 ngjyra bazë , të cilat ndrohen me hapjen dhe mbylljen e librit
Materiali është dry bambu dhe letër, përmasat janë 13x8x2cm

Additional information

Dimensions 13 × 8 × 2 cm
Be the first to review “Abazhur në formën e librit me kopertinë lëkurë”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore