Aksesor zyre druri me glob kristali, orë dhe stilolaps

Out of stock

Aksesor zyre druri i harkuar me glob kristali, orë dhe stilolaps i personalizuar…
Bëjini të dashurit tuaj të ndihen veçantë!
Personalizoni me dedikimin që dëshironi aksesorin dhe stilolapsin.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Dru, metal, kristal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:32x10x12cm, globi ⌀6cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

Aksesori përmban glob kristali me hartën e botës, orë dhe stilolaps metalik.
Aksesori i zyres dhe stilolapsi metalik personalizohen me gdhëndje me lazer.
Personalizohen me logo dhe shkrime sipas dëshirës.
Permasat 32x10x12cm, dhe globi ⌀6cm

Be the first to review “Aksesor zyre druri me glob kristali, orë dhe stilolaps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore