Aksesor zyre druri me glob, mbajtëse kartvizitash dhe mbajtese stilolapsash e personalizuar

In stock

Dhuratat më të veçanta për në zyrë të personalizuara sipas dëshirës tuaj me teknologjinë me të fundit i gjeni vetëm tek Vlera Art!
Aksesor zyre druri me glob mbajtëse stilolapsash dhe mbajtëse kartvizitash i personalizuar sipas dëshirës për më të dashurit tuaj…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Dru, metal, plexiglass dhe pvc
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: bazamentit janë 23x10x2cm,dhe të globit diameter ⌀ 13cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Aksesori përmban glob me hartën e botës, mbajtëse kartvizitash, dhe mbajtëse stilolapsash
Aksesori i zyres personalizohet me plexiglass 3mm pasqyrë ne pjesën ballore të gdhëndur me lazer
Permasat e bazamentit janë 23x10x2cm,dhe të globit diameter ⌀ 13cm

Additional information

Dimensions 26 × 13 × 15 cm
Be the first to review “Aksesor zyre druri me glob, mbajtëse kartvizitash dhe mbajtese stilolapsash e personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore