Aksesor zyre kristali me orë dhe me stilolaps

In stock

Aksesor zyre kristali me orë dhe me stilolaps metalik gold.
Personalizohet sipas dëshirës, me gdhëndje ose me printim.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal dhe metal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:10x7x3cm,
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Aksesori përmban orë (funksionale) dhe stilolaps metalik
Aksesori i zyres personalizohet me gdhëndje me lazer ose me printim me shkrimet dhe logot që dëshironi, ndërsa stilolapsi nuk personalizohet.
Permasat 10x7x3cm.

Be the first to review “Aksesor zyre kristali me orë dhe me stilolaps”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore