Aksesor zyre me libër, glob dhe mbajtëse stilolapsash i personalizuar

In stock

Aksesor zyre me detaje antike i personalizuar sipas deshirës tuaj…
Një dhuratë që ju nderon në çdo eveniment…
ℹ️INFO RRETH PRODKTIT ℹ️
➡️Aksesor tavoline me glob, libër dhe mbajtëse stilolapsash
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Përmasa: 18.5×12.5x17cm.
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Aksesori përmban glob me hartën e botës, dhe mbajtëse metalike per stilolapsat
Aksesori i zyres personalizohet me plex 3mm ne pjesën ballore.
Permasat e produktit janë 18.5×12.5x17cm.

Additional information

Dimensions 18.5 × 12.5 × 17 cm
Be the first to review “Aksesor zyre me libër, glob dhe mbajtëse stilolapsash i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore