Butona këmishe metalike gold me kuti inoksi

Login To Checkout

In stock

Butona këmishe gold të personalizuara sipas dëshirës, të vendosura në kuti metalike inoksi me personalizim sipas dëshirës gjithashtu.
Dhuratë e veçantë për më të shtrenjtët tuaj
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali:çelik, kutia inoks
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Permasat: kutia 4.5×8.5×3.5; butonat 2×1.5cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 96 MB)
Krahaso

Kopsat dhe kutia personalizohen me gdhëndje me lazer fiber metalik.
Materiali i kopsave është çelik ndërsa i kutisë inoks
Përmasat e kutisë janë 4.5×8.5×3.5cm ndërsa të kopsave 2×1.5cm.

Additional information

Dimensions 4.5 × 8.5 × 3.5 cm
Be the first to review “Butona këmishe metalike gold me kuti inoksi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore