Dekantues vere i personalizuar

In stock

Dekantues vere i personalizuar sipas dëshirës, një tjetër mundësi për të shkëlqyer për dhuratë…
Personalizohet sipas dëshirës me tekst, logo apo detajet që dëshironi.
Dhurata ideale për të dashurit tuaj që preferojnë verën…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Dekantues vere i personalizuar
➡️Materiali: qelq
➡️Përmasat: Përmasat janë 28x18x18cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Materiali i dekantuesit është qelq
Dekantuesi personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimet dhe logot që dëshironi.
Përmasat e janë 28x18x18cm, përmban 750 ML

Additional information

Dimensions 28 × 28 × 18 cm
Be the first to review “Dekantues vere i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore