Dekantues vere kristali i personalizuar

In stock

Dekantues vere kristali i personalizuar sipas dëshirës, një tjetër mundësi për të shkëlqyer për dhuratë UNIKE…
Personalizohet sipas dëshirës me tekst, logo apo detajet që dëshironi.
Dhurata ideale për të dashurit tuaj që preferojnë verën…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Dekantues vere kristali i personalizuar
➡️Materiali: kristal
➡️Përmasat: 32x20x10cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Dekantuesi verës është kristali
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimet dhe logot që dëshironi.
Përmasat e janë 32x20x10cm, përmban 750 ML

Additional information

Dimensions 32 × 20 × 10 cm
Be the first to review “Dekantues vere kristali i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore