Dekor peme i personalizuar

In stock

Dekor peme për vitin e ri i personalizuar sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Qelq & Dru
➡️Përmasa e globit janë 9x9x9cm ndërsa të fotos që vendoset brënda 3.5×4.5cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Globi personalizohet me printim me nje foto ose shkrim sipas dëshirës tuaj.
Përmasa e globit janë 9x9x9cm ndërsa të fotos që vendoset brënda 3.5×4.5cm
Materiali është qelq dhe dru.

Additional information

Dimensions 13 × 17 × 10 cm
size

100x100cm, 100x120cm, 100x150cm, 100x70cm, 100x80cm, 110x90cm, 120x150cm, 120x70cm, 120x80cm, 30x30cm, 30x40cm, 40x40cm, 40x50cm, 40x60cm, 50x50cm, 50×60, 50x70cm, 60x60cm, 60×70, 60x80cm, 70x70cm, 70x90cm

Be the first to review “Dekor peme i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore