Kanavace e printuar

Kanavacë e personalizuar sipas dëshirës tuaj…
Çdo dashuri ka një histori që reflekton në një fotografi.
– Bëjini të paharrueshme kujtimet tuaja.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Punim në pëlhurë fotografike dhe kornizë e brendshme druri
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

 • 100x100cm
 • 100x120cm
 • 100x150cm
 • 100x70cm
 • 100x80cm
 • 110x90cm
 • 120x150cm
 • 120x70cm
 • 120x80cm
 • 30x30cm
 • 30x40cm
 • 40x40cm
 • 40x50cm
 • 40x60cm
 • 50x50cm
 • 50x60
 • 50x70cm
 • 60x60cm
 • 60x70
 • 60x80cm
 • 70x70cm
 • 70x90cm
Clear
  • (max file size 256 MB)
  Reset options

Kanavaca printohet me foto dhe dedikime sipas deshires me printer indoor me bojra ekologjike me cilesi maksimale printimi.
Ajo montohet me kornize te brendshme druri dhe varet në mur.
Permasat jane sipas deshires.

Additional information

Dimensions N/A
size

100x100cm, 100x120cm, 100x150cm, 100x70cm, 100x80cm, 110x90cm, 120x150cm, 120x70cm, 120x80cm, 30x30cm, 30x40cm, 40x40cm, 40x50cm, 40x60cm, 50x50cm, 50×60, 50x70cm, 60x60cm, 60×70, 60x80cm, 70x70cm, 70x90cm

Be the first to review “Kanavace e printuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore