Gur vullkanik 20x20cm mesuesen

In stock

Gur vullkanik i personalizuar me foto dhe tekst sipas dëshirës tuaj.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Gur vullkanik
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 20×20 cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Guri Vullkanik është një pllakë guri e temperuar, e printuar dhe e pjekur në 180℃.
Dimensionet janë 20x20x2cm
Mjafton te keni foto të bukura dhe cilësore, dhe printimi do jetë në cilësi maksimale dhe shumë rezistent.

Additional information

Dimensions 20 × 20 × 2 cm
Be the first to review “Gur vullkanik 20x20cm mesuesen”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore