Gur vullkanik zemër 15x15cm

In stock

Gur vullkanik i personalizuar me foto & tekst sipas dëshirës tuaj.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Gur vullkanik në formën e zemrës
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 15×15 cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Guri Vullkanik është një pllakë guri e prerë në formën e zemrës e temperuar, e printuar dhe e pjekur në 180℃.
Dimensionet janë 15x15x2cm
Mjafton te keni foto dhe dedikime të bukura dhe cilësore, dhe printimi do jetë në cilësi maksimale dhe shumë rezistent.

Additional information

Dimensions 15 × 15 × 2 cm
Be the first to review “Gur vullkanik zemër 15x15cm”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore