Gur Vullkanik në formën e zemrës i personalizuar për çifte

In stock

Për ata që i mbani gjithmonë në mendje dhe zemër….
Gur vullkanik në formën e zemrës i printuar sipas dëshirës në cilësi dhe rezistencë maksimale.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Gur vullkanik në formën e zemrës
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 20×20 cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

Guri Vullkanik është një pllakë guri e prerë në formën e zemrës e temperuar, e printuar dhe e pjekur në 180℃.
Dimensionet janë 20x20x2cm
Mjafton te keni foto dhe dedikime të bukura dhe cilësore, dhe printimi do jetë në cilësi maksimale dhe shumë rezistent.

Additional information

Dimensions 20 × 20 × 2 cm
Be the first to review “Gur Vullkanik në formën e zemrës i personalizuar për çifte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore