Harta e botës druri

In stock

Harta e botës në 3D.
Dru i prerë me lazer, i personalizuar sipas dëshirës suaj në përmasa dhe detaje.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Hartë druri e personalizuar
➡️Materiali: MDF 3mm
➡️Përmasat standarte 200x100x0.3cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Harta e botës realizohet me anë te prerjes me lazer, me një preçizion tepër të lartë.
Materiali i perdorur është MDF 3mm, përmasat standarte janë 200x100cm.
Për pjesën e montimit ajo është e menduar në çdo detaj.
Harta ngjitet në mur me mbiadeziv, ajo është e dizenjuar në formë puzzle që e bën tepër të lehtë montimin.
Gjithashtu përfshihet shabllon dhe instruksione të detajuara që të vendosen ishujt dhe kontinentet në distancat e duhura.

Additional information

Dimensions 200 × 100 × 0.3 cm
Be the first to review “Harta e botës druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore