Hoodie e personalizuar me printim

In stock

Hoodie e personalizuar me printim, sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Pambuk 320gr
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Masa: S,M,L,XL,XXL
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Bluzat personalizohen me teknologjinë më të fundit të printimit të tekstilit DTF.
Realizohen gjitha modelet logove dhe shkrimeve.
Masa: S,M,L,XL,XXL
Materiali: Pambuk 320gr

Be the first to review “Hoodie e personalizuar me printim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore