Jack Daniels në kuti druri i personalizuar

In stock

Dhuratë e mirë menduar në çdo detaj për adhuruesit e “Jack Daniel’s”
Kutia e drurit e personalizuar ia shton rëndësinë dhuratës.
Personalizojeni sipas dëshirës për më të dashurit tuaj.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Set shishe vere dhe kuti druri të gjitha të personalizuara
➡️Materiali: Jack Daniels 750ml, qelq, dru MDF 3mm
➡️Përmasat: Përmasat e kutisë janë 29x12x10cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Seti përmban kuti druri dhe shishe Jack Daniels
Kutia e drurit personalizohet me gdhëndje me lazer, ndërsa shishes i ngjitet nje label i personalizuar
Jack Daniels është 750ml , ndërsa kutia është MDF 3mm
Përmasat e kutisë janë 29x12x10cm

Additional information

Dimensions 29 × 12 × 10 cm
Be the first to review “Jack Daniels në kuti druri i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore