Jastëk i personalizuar për çifte

In stock

Një dhuratë që sduhet të mungojë në shtëpinë tuaj…
Jastëk i personalizuar me printim sipas dëshirës tuaj
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Pambuk
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 40×40 cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Jastëku personalizohet me printim me fotot dhe shkrimet që dëshironi
Përmasat janë 40x40cm, dhe vjen sëbashku me mbushje filtër.
Materiali është pambuk.

Additional information

Dimensions 40 × 40 × 10 cm
Be the first to review “Jastëk i personalizuar për çifte”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore