Kalendar Druri

In stock

Kalendar perpetual (përhershëm) druri i personalizuar sipas dëshirës
Produkt i veçantë për ambjente të ndryshme zyrash dhe jo vetëm.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: MDF(3mm)
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:25x25x0.3cm,
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Kalendari perpetual është universal për gjitha muajt dhe vitet.
Ai realizohet me prerje me lazer.
Forma e jashtme nuk ndryshohet.
Personalizohet pjesa e ballore me gdhëndje me lazer me shkrime dhe logo sipas dëshirës.
Përmasa:25x25x0.3cm

Additional information

Dimensions 25 × 25 × 2 cm
Be the first to review “Kalendar Druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore