Kopsa këmishe metalike gold me kuti inoksi

21.36

In stock

Butona këmishe gold të personalizuara sipas dëshirës, të vendosura në kuti metalike inoksi me personalizim sipas dëshirës gjithashtu.
Dhuratë e veçantë për më të shtrenjtët tuaj
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali:çelik, kutia inoks
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Permasat: kutia 4.5×8.5×3.5; butonat ⌀1.8cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 32 MB)
Krahaso

Kopsat dhe kutia personalizohen me gdhëndje me lazer fiber metalik.
Materiali i kopsave është çelik ndërsa i kutisë inoks
Përmasat e kutisë janë 4.5×8.5×3.5cm ndërsa të kopsave ⌀1.8cm.

Additional information

Dimensions 4.5 × 8.5 × 3.5 cm
Be the first to review “Kopsa këmishe metalike gold me kuti inoksi”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore