Fotografi dhe kornizë druri festive

In stock

Fotografi dhe kornizë druri festive për vitin e ri e personalizuar sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Qelq & Dru
➡️Përmasat e kornizës janë 21.5×16.5×1.5cm ndërsa të fotos që vendoset brënda 15x10cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Korniza personalizohet me printim me nje foto ose shkrim sipas dëshirës tuaj.
Përmasat e kornizës janë 21.5×16.5×1.5cm ndërsa të fotos që vendoset brënda 15x10cm
Materiali është qelq dhe dru.

Additional information

Dimensions 21.5 × 16.5 × 1.5 cm
size

100x100cm, 100x120cm, 100x150cm, 100x70cm, 100x80cm, 110x90cm, 120x150cm, 120x70cm, 120x80cm, 30x30cm, 30x40cm, 40x40cm, 40x50cm, 40x60cm, 50x50cm, 50×60, 50x70cm, 60x60cm, 60×70, 60x80cm, 70x70cm, 70x90cm

Be the first to review “Fotografi dhe kornizë druri festive”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore