Kornizë fotografike kristali

In stock

Kornizë fotografike kristali në formën e zemrës me ndriçim LED
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:25x25x5cm,
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Korniza është kristal në formën e zemrës me shkrimin Love ne 3D me trashësi 5cm.
Personalizohet me printim me printer fotografik me rezolucion shumë të lartë.
Ndriçimi funksionon me kabull usb.
Llamba LED ka 4 ngjyra bazë që i ndrohen vetë automatikisht.
Personalizohet me fotot dhe shkrimet që dëshironi.
Permasat janë 25x25x5cm

Additional information

Dimensions 25 × 25 × 5 cm
Be the first to review “Kornizë fotografike kristali”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore