Kristal fotografik

In stock

Kristal i printuar me foto dhe shkrime sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa:25x17x1cm,
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Kristali personalizohet me printim të temperuar në 180℃ me rezolucion shumë të lartë dhe rezistent
Personalizohet me fotot dhe shkrimet që dëshironi.
Permasat janë 25x17x1cm

Additional information

Dimensions 25 × 17 × 1 cm
Be the first to review “Kristal fotografik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore