Kuti vere druri me aksesorë e personalizuar me gdhëndje me lazer ose printim

In stock

Kuti vere druri me aksesorë e personalizuar me gdhëndje me lazer ose printim
Dhurata ideale për të dashurit tuaj që preferojnë verën…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Set shishe vere dhe kuti druri të gjitha të personalizuara
➡️Materiali: Dru MDF 1cm
➡️Përmasat: Përmasat e kutisë janë 34x10x10cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Kutia druri përmban tre aksesorë për servirjen e verës.
Ajo personalizohet me gdhëndje me lazer ose printim UV.
Kutia është dru MDF trashësi 1cm.
Përmasat e kutisë janë 36x11x12cm

Additional information

Dimensions 36 × 11 × 12 cm
Be the first to review “Kuti vere druri me aksesorë e personalizuar me gdhëndje me lazer ose printim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore