Kuti vere druri e personalizuar me gdhëndje me lazer

In stock

Kuti vere druri e personalizuar sipas dëshirës tuaj me gdhëndje me lazer
Dhurata ideale për të dashurit tuaj që preferojnë verën…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Set shishe vere dhe kuti druri të gjitha të personalizuara
➡️Materiali: dru pawlonia trashesi 1cm
➡️Përmasat: Përmasat e kutisë janë 34x10x10cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

Kutia e drurit personalizohet me gdhëndje me lazer,
Materiali është dru pawlonia me trashësi 1cm.
Përmasat e kutisë janë 34x10x10cm

Additional information

Dimensions 34 × 10 × 10 cm
Be the first to review “Kuti vere druri e personalizuar me gdhëndje me lazer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore