Kuti vere dyshe druri e personalizuar me gdhëndje me lazer ose printim

Out of stock

Verë në kuti druri e personalizuar sipas dëshirës tuaj me gdhëndje me lazer ose printim.
Dhurata ideale për të dashurit tuaj që preferojnë verën…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Set shishe vere dhe kuti druri të gjitha të personalizuara
➡️Materiali: verë, qelq, dru pawlonia
➡️Përmasat: Përmasat e kutisë janë 36x20x12cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

Kutia e verës është për dy shishe verë 750 ML.
Kutia e drurit personalizohet me gdhëndje me lazer ose printim UV,
Përmasat e kutisë janë 36x20x12cm ndërsa kutia është MDF trashësi 0.5cm.

Additional information

Dimensions 36 × 11 × 12 cm
Be the first to review “Kuti vere dyshe druri e personalizuar me gdhëndje me lazer ose printim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore