Laps dhe stilolaps i personalizuar

In stock

Laps dhe stilolaps druri bambu në kuti plexiglass, të personalizuara sipas dëshirës….
Një tjetër dhuratë unike, ekonomike e ofruar për ju nga Vlera Art…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps dhe laps dru bambu të personalizuar
➡️Materiali: stilolapsi alumin, Kutia plexiglass
➡️Përmasat: Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, Përmasat e kutisë janë 17.5×4.7×3.2cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Stilolapsi dhe lapsi jane dru bambu dhe alumin, ndërsa kutia plexiglass
Stilolapsidhe lapsi dhe kutia personalizohen me gdhëndje me lazer me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, përmasat e kutisë janë 17.5×4.7×3.2cm
Stilolapsi është me bojë blu ndërs lapsi është me portamina të ndërueshme.

Additional information

Dimensions 17.5 × 4.7 × 3.2 cm
Be the first to review “Laps dhe stilolaps i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore