Orë guri vullkanik

In stock

Gur vullkanik me mekanizëm orë i personalizuar me foto dhe tekst sipas dëshirës tuaj.

ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Gur vullkanik me mekanizëm orë
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 20×20 cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Ora e gurit vullkanik është një pllakë guri e temperuar, e printuar dhe e pjekur në 180℃.
Mekanizmi i orës funksionon me bateri 1.5V
Dimensionet janë 20x20x2cm
Mjafton te keni foto të bukura dhe cilësore, dhe printimi do jetë në cilësi maksimale dhe shumë rezistent.

Be the first to review “Orë guri vullkanik”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore