Pendë dhe bllok lëkure të personalizuara

In stock

Dhuratë unike për të firmosur arritjet dhe sukseset…
Pendë dhe bllok shënimesh të personalizuara sipas dëshirës tuaj.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Seti përmban pendën, mbajtësen e pendës për në tavolinë, bllok shënimesh me kopertinë lëkure, dhe shishen e bojës blu
➡️Materiali: Metal
➡️Përmasat e pendës janë 27x5x1cm,të bllokut 21x15cm ndërsa të kutisë 28x20x4.5cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Seti përmban pendën, mbajtësen e pendës për në tavolinë, bllok shënimesh me kopertinë lëkure, dhe shishen e bojës blu.
Trupi i pendës është metalik i cili personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimet dhe logot që dëshironi,
ndërsa kutia personalizohet me printim UV me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e pendës janë 27x5x1cm,të bllokut 21x15cm ndërsa të kutisë 28x20x4.5cm
Shishja është qelq 15ML e mbushur bojë ROYAL blu.

Additional information

Dimensions 28 × 20 × 4.5 cm
Be the first to review “Pendë dhe bllok lëkure të personalizuara”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore