Pendë e personalizuar

In stock

Dhuratë unike për të firmosur arritjet dhe sukseset…
Pendë e personalizuar sipas dëshirës tuaj me gdhëndje me lazer.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Set pendë me mbajtëse, shishe boje royal blu dhe 5 madhësi shkrimi
➡️Materiali: Metal
➡️Përmasat: Përmasat e pendës janë 23x4x0.7cm, ndërsa të kutisë 26x12x4cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Seti përmban pendën, mbajtësen e pendës për në tavolinë, shishen e bojës dhe 5 madhësi të ndryshme shkrimi.
Trupi i pendës është metalik i cili personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimet dhe logot që dëshironi,
ndërsa kutia personalizohet me printim UV me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e pendës janë 23x4x0.7cm, ndërsa të kutisë 26x12x4cm
Shishja është qelq 15ML e mbushur bojë ROYAL blu.
Aksesorët e tjerë gjithë metalik.

Additional information

Dimensions 26 × 12 × 4 cm
Be the first to review “Pendë e personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore