Rrip dhe portofol

In stock

Set rrip dhe portofol të personalizuara sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Rripi Lëkurë natyrale 100%,portofoli lëkurë artificiale, kutia mdf
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Permasat: Rripi 48,49,50,51,52,53; Portofoli 11.5x9x2cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Rripi dhe portofoli personalizohen me gdhëndje me lazer, me shkrimet dhe logot që dëshironi.
Materiali i rripit është 100% lëkurë natyrale ndersa portofoli lëkurë artificiale.
Masat e rripit janë 48-53, ndersa përmasat e portofolit janë 11.5x9x2cm
Kutia eshte MDF 3mm e cila personalizohet sipas dëshirës me printim UV.
Kutia ka përmasa 29x17x7cm.

Additional information

Dimensions 11.5 × 9 × 2 cm
Be the first to review “Rrip dhe portofol”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore