Portofol i personalizuar

In stock

Portofol në kuti druri i personalizuar sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Lëkurë artificiale, kutia mdf
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 11.5x9x2cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Portofoli personalizohet me gdhëndje me lazer, me shkrimet dhe logot që dëshironi.
Materiali është lëkurë artificiale.
Përmasat janë 11.5x9x2cm.
Kutia eshte MDF 3mm e cila personalizohet sipas dëshirës me printim UV.
Ajo ka përmasa 16x14x3.5cm.

Additional information

Dimensions 11.5 × 9 × 2 cm
Be the first to review “Portofol i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore