Rrip i personalizuar

In stock

Rrip 100% lëkure i personalizuar sipas dëshirës.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Lëkurë artificiale, kutia mdf
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Masat: 48,49,50,51,52,53
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Rripi personalizohet me gdhëndje me lazer, me shkrimet dhe logot që dëshironi.
Materiali është 100% lëkurë natyrale.
Masat janë 48-53.
Kutia eshte MDF 3mm e cila personalizohet sipas dëshirës me printim UV.
Ajo ka përmasa 16x14x6.5cm.

Additional information

Dimensions 11.5 × 9 × 2 cm
Be the first to review “Rrip i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore