Set shampanjë në kuti druri e personalizuar me gdhëndje me lazer

In stock

Shampanjë në kuti druri e personalizuar sipas dëshirës me shkrimin dhe foton që ju dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Set shishe vere dhe kuti druri të gjitha të personalizuara
➡️Materiali: spumante 750ml 10%vol, qelq, dru pawlonia
➡️Përmasat: Përmasat e kutisë janë 34x10x10cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Seti përmban kuti druri dhe shishe spumante
Kutia e drurit personalizohet me gdhëndje me lazer, ndërsa shishes i ngjitet nje label i personalizuar
Spumantja është 750ml 10%vol, ndërsa kutia është dru pawlonia.
Përmasat e kutisë janë 34x10x10cm

Additional information

Dimensions 34 × 10 × 10 cm
Be the first to review “Set shampanjë në kuti druri e personalizuar me gdhëndje me lazer”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore