Set shampanjë gota shampanje dhe kuti druri

In stock

Shishe shampanje, gota shampanje dhe kuti druri e personalizuar sipas dëshirës me shkrimin që ju dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Gotat (qelq) Kutia MDF 5mm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: Kutia 35x30x8.5cm gotat 25x7cm 225ml  Shishja 30.5×8 750ml 10% Vol
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Seti përmban një shishe spumante 750ml 10%vol, 2 gota shampanje 220ml qelqi dhe një kuti druri MDF të gjitha të personalizuara sipas dëshirës.
Përmasa: Kutia 35x30x8.5cm gotat 25x7cm 225ml  Shishja 30.5×8 750ml 10% Vol
Kutia e drurit mund të personalizohet me printim UV ose gdhëndje me lazer.
Gotat personalizohen me gdhëndje me lazer, ndersa shishja me etiketë adezive të printuara.

Be the first to review “Set shampanjë gota shampanje dhe kuti druri”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore