Set verë në kuti druri e personalizuar me gdhëndje me lazer ose printim

Out of stock

Verë në kuti druri e personalizuar sipas dëshirës tuaj me printim.
Dhurata ideale për të dashurit tuaj që preferojnë verën…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Set shishe vere dhe kuti druri të gjitha të personalizuara
➡️Materiali: verë, qelq, dru pawlonia
➡️Përmasat: Përmasat e kutisë janë 34x10x10cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

Seti përmban kuti druri dhe shishe vere.
Kutia e drurit personalizohet me gdhëndje me lazer ose printim UV, ndërsa shishes i ngjitet nje label i personalizuar
Vera është e kuqe e markës Tga za jug, 12.9% 750 ML, ndërsa kutia është MDF trashësi 0.3cm.
Përmasat e kutisë janë 40x10x9cm

Additional information

Dimensions 36 × 11 × 12 cm
Be the first to review “Set verë në kuti druri e personalizuar me gdhëndje me lazer ose printim”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore