Sferë kristali e personalizuar 3D

Sferë kristali e personalizuar sipas dëshirës me gdhendje 3D në brëndësi.
Dhuratë e veçantë për më të shtrenjtët tuaj
Personalizohet sipas dëshirës me gdhendje 3D në brendësi dhe ndriçim Led për ti dhënë tjetër pamje dedikimit tuaj.
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Kristal K9
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 3D009A=10cm ; 3D009B=8cm; bazamenti 7x7x3cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

  • 10 cm
  • 8 cm
Clear
    • (max file size 256 MB)
    Reset options

Kristali personalizohet  me teknologjinë green fiber laser me gdhëndje  3D.
E veçanta e kësaj teknologjie është që produktet gdhënden në brëndësi të kristaleve me preçizion deri në 0.01 mm pa u demtuar pjesa sipërfaqësore.
Bazamenti ka përmasa 7x7x3cm ndersa sfera është në dy madhësi A=10cm dhe B=8cm
Bazamenti ka edhe dritë led të karikueshme me 4 ngjyra të ndryshme që i ndrohen vetë automatikisht,
Personalizohet sipas dëshirës tuaj me foto, logo ose përshtatet për çdo profesion që ju dëshironi.

Additional information

Dimensions N/A
size

10 cm, 8 cm

Be the first to review “Sferë kristali e personalizuar 3D”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore