Stilograf Santini i personalizuar

Out of stock

Nëse kerkoni një dhuratë elegante, fine dhe të personalizuar sipas dëshirës padyshim që ky stilograf i plotëson të gjitha kriteret.
Sjellim për ju stilograf i brandit italian Santini, të personalizuar sipas dëshirës…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilograf metalik i gdhendur me lazer
➡️Materiali: stilolapsi metal, kutia lëkurë artificiale
➡️Përmasat e stilografit janë 14×1.4×1.1cm, ndërsa të kutisë 19×6.2×3.3cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

Stilografi është i markës italiane Santini. Ai personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimin që dëshironi në kapakun e tij dhe në kutinë.
Stilografi është i gjithë metal, ndërsa kutia lëkurë artificiale.
Përmasat e stilografit janë 14×1.4×1.1cm, ndërsa të kutisë 19×6.2×3.3cm

Additional information

Dimensions 19 × 6.2 × 3.3 cm
Be the first to review “Stilograf Santini i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore