Stilolaps dhe mbajtëse kartvizitash të personalizuar

In stock

Set business i personalizuar sipas dëshirës tuaj me dedikimet dhe logot që dëshironi.
Një dhuratë unike dhe e dobishme për të dashurit tuaj biznesmen apo bizneswomen…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps dhe mbajtës kartvizitash të personalizuara sipas dëshirës
➡️Materiali: inoks dhe lëkurë artificiale.
➡️Përmasat: Përmasat e stilolapsit janë 13x1x1cm,të mbajtëses të kartvizitave 10.5×6.5×1.5 ndërsa të kutisë 11.5×6.5×3.5cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Seti përmban stilolaps me touch dhe mbajtëse kartvizitash
Ato personalizohen me gdhëndje me lazer me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 13x1x1cm,të mbajtëses të kartvizitave 10.5×6.5×1.5 ndërsa të kutisë 11.5×6.5×3.5cm
Stilolapsi ka edhe opsionin e touch per ta perdorur per telefona dhe tableta.
Material i të dyjave është inoks dhe lëkurë artificiale.

Additional information

Dimensions 11.5 × 6.5 × 3.5 cm
Be the first to review “Stilolaps dhe mbajtëse kartvizitash të personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore