Stilolaps druri dhe kuti druri i personalizuar

In stock

Dhuratë unike për të firmosur arritjet dhe sukseset…
Stilolaps dhe kuti druri bambu të personalizuar sipas dëshirës me shkrimet dhe logot që dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps dhe kuti druri bambu të personalizuara
➡️Materiali: stilolapsi dhe kutia dru bambu
➡️Përmasat: Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, ndërsa të kutisë 17.3×5.7×2.4cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Stilolapsi dhe kutia janë dru bambu.
Stilolapsi personalizohet me gdhëndje me lazer ndërsa kutia me printim UV me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, ndërsa të kutisë 17.3×5.7×2.4cm
Stilolapsi është me bojë blu.

Additional information

Dimensions 17.3 × 5.7 × 2.4 cm
Be the first to review “Stilolaps druri dhe kuti druri i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore