Stilolaps druri i personalizuar

In stock

Dhuratë unike për të firmosur arritjet tuaja…
Stilolaps dhe kuti druri bambu të personalizuar me gdhëndje me lazer sipas dëshirës me shkrimet dhe logot që dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps dhe kuti druri bambu të personalizuara
➡️Materiali: stilolapsi dhe kutia dru bambu
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Stilolapsi dhe kutia jane material dru bambu. Ato personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 14.5×1.3×1.3cm, ndërsa të kutisë 16.2x5x2cm
Stilolapsi është me bojë blu.

Additional information

Dimensions 17 × 5 × 2 cm
Be the first to review “Stilolaps druri i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore