Stilolaps Faber Castell i personalizuar

In stock

Faber Castell twist preicious resine, për ju që kërkoni një dhuratë luks.
Stilolaps i markës gjermane Faber Castell, trup çelik dhe resinë i personalizuar sipas dëshirës….
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps metalik dhe kuti e personalizuar
➡️Materiali: stilolapsi inoks dhe resinë , kutia lëkurë artificiale
➡️Përmasat: 12.5×1.4×1.9cm, ndërsa të kutisë 17x7x3.7cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Stilolapsi është i markes gjermane Faber Castell ndersa kutia karton lëkurë artificiale
Stilolapsi personalizohet me gdhëndje me lazer ndërsa kutia me printim UV me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 12.5×1.4×1.9cm, ndërsa të kutisë 17x7x3.7cm
Stilolapsi është me bojë blu.

Additional information

Dimensions 17 × 5 × 3 cm
Be the first to review “Stilolaps Faber Castell i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore