Stilolaps gri i personalizuar

In stock

Dhuratë unike dhe ekonomie për mësuesin tuaj…
Stilolaps i gri metalik i personalizuar sipas dëshirës me shkrimet dhe urimet që dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps gri metalik i personalizuar
➡️Materiali: stilolapsi alumin, Kutia karton
➡️Përmasat: Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, Përmasat e kutisë janë 17.5×4.7×3.2cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Stilolapsi është alumin, ndërsa kutia karton
Stilolapsi personalizohet me gdhëndje me lazer ndërsa kutia me printim UV me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, përmasat e kutisë janë 17.5×4.7×3.2cm
Stilolapsi është me bojë blu.

Additional information

Dimensions 14 × 1.7 × 1.7 cm
Be the first to review “Stilolaps gri i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore