Stilolaps i fiksuar i personalizuar

In stock

Dhuratë unike për të firmosur arritjet dhe sukseset…
Stilolaps metalik i fiksuar i personalizuar sipas dëshirës me shkrimet dhe logot që dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps i fiksuar i personalizuar
➡️Materiali: stilolapsi çelik
➡️Përmasat: Përmasat e stilolapsit janë 14×1.7×1.7cm,
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Stilolapsi është metalik
Stilolapsi personalizohet me gdhëndje me lazer me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 14×1.7×1.7cm,
Stilolapsi është me bojë blu.

Additional information

Dimensions 14 × 1.7 × 1.7 cm
Be the first to review “Stilolaps i fiksuar i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore