Stilolaps i zi metalik me detaje silver dhe kuti lëkure e personalizuar

In stock

Dhuratë unike për të firmosur arritjet dhe sukseset…
Stilolaps metalik i zi me detaje silver dhe kuti lëkure e personalizuar sipas dëshirës me shkrimet dhe logot që dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps metalik dhe kuti e personalizuar
➡️Materiali: stilolapsi metalik dhe kutia lëkurë artificiale
➡️Përmasat: Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, ndërsa të kutisë 17.5×6.5x3cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 256 MB)

Stilolapsi është metalik ndersa kutia lëkurë artificiale .
Stilolapsi personalizohet me gdhëndje me lazer ndërsa kutia me printim UV me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, ndërsa të kutisë 17.5×6.5x3cm
Stilolapsi është me bojë blu.

Additional information

Dimensions 17 × 5 × 2 cm
Be the first to review “Stilolaps i zi metalik me detaje silver dhe kuti lëkure e personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore