Stilolaps i zi me detaje gold dhe kuti transparente të personalizuar

In stock

Dhuratë unike për të firmosur arritjet dhe sukseset…
Stilolaps metalik dhe kuti pleziglass e personalizuar sipas dëshirës me shkrimet dhe logot që dëshironi…
ℹINFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Stilolaps dhe kuti druri bambu të personalizuara
➡️Materiali: stilolapsi dhe kutia dru bambu
➡️Përmasat: Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, ndërsa të kutisë 16.4×4.2×2.2cm
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 96 MB)
Krahaso

Stilolapsi është metalik ndersa kutia plexiglas.
Stilolapsi dhe kutia personalizohen me gdhëndje me lazer me shkrimin dhe logon që dëshironi.
Përmasat e stilolapsit janë 14×1.3×1.3cm, ndërsa të kutisë 16.4×4.2×2.2cm
Stilolapsi është me bojë blu.

Additional information

Dimensions 16.4 × 4.2 × 2.2 cm
Be the first to review “Stilolaps i zi me detaje gold dhe kuti transparente të personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore