Trëndafil natyral i balsamosur me kupolë me ndriçim i personalizuar

21.36

In stock

Trëndafili si simbol i dashurisë, nuk duhet të mungojë në ditët e veçanta…
Trëndafil i balsamosur me bazë druri dhe ndriçim Led i personalizuar me shkrimin që ju dëshironi …
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Trëndafil natyral i balsamosur; PVC; Dru bambu
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 17x10x10cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💵 CASH kur merrni produktin
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal

    • (max file size 32 MB)
Krahaso

Trëndafili është natyral i balsamosur, i cili ka një rezistencë deri në 5 vjet
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer në pjesën e kupolës dhe drurit me shprehjet që dëshironi.
Ka ndriçim LED me bateri.
Materiali i kupolës është PVC (plastik) dhe dru bambu.
Përmasat janë 17x10x10cm.

Additional information

Dimensions 17 × 10 × 10 cm
Be the first to review “Trëndafil natyral i balsamosur me kupolë me ndriçim i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore