Trëndafil me ndriçim i personalizuar

In stock

Nëse po kërkoni diçka të bukur dhe të veçantë për të dashurit tuaj mos e humbisni rastin.
Personalizoni sipas dëshirës tuaj trëndafilin me ndriçim dhe bazë druri të shoqëruar me detajin e zemrës në anë.
Trëndafil me ndriçim i personalizuar sipas dëshirës…
INFO RRETH PRODUKTITℹ
➡️Materiali: Abs; Qelq, Dru bambu
➡️Koha: brenda 48 orëve porosia vjen në adresën tuaj
➡️ Përmasa: 21x10x18cm
➡️ Transporti: I përfshirë kudo në Shqipëri
➡️ Pagesën mund bëni me :
💳 Master Card ose Visa
🅿️Paypal
💵 CASH kur merrni produktin

    • (max file size 256 MB)

Abazhuri është i printuar 3D në e trëndafilit i veshur me ndriçim led me kupolë qelqi dhe bazament druri.
Ai personalizohet me gdhëndje me lazer (në pjesën e drurit) dhe me printim në pllaken metalike me fotot dhe shprehjet që dëshironi.
Ka ndriçim LED me fish tip micro.
Materiali është ABS (plastik) qelq dhe dru dhe përmasat janë 21x10x18cm.

Additional information

Dimensions 21 × 10 × 18 cm
Be the first to review “Trëndafil me ndriçim i personalizuar”

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Reviews

There are no reviews yet.

Menu Kryesore